12. Gayrimenkul Fuarı İstanbul

28-29 Nisan 2018
Hilton Convention Center

Gayrimenkul Fuarı sonrasında Zeynel Biter ve Amerika Birleşmiş Milletler göçmenlik avukatı ile birlikte birebir görüşmeler düzenlenecektir. Daha fazla bilgi ve birebir görüşme randevusu almak için lütfen bizimle temasa geçin.

Bize Ulaşın!

Merkezi turizm ve ticaret açısından dünyanın en dikkat çeken şehri Miami’de bulunan Miami Epic Group, konut ve ticari gayrimenkul yatırımında müşterilerine profesyonel yatırım danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Lisanslı, profesyonel ve hukuki desteği olan deneyimli ekibimiz; Amerika’da yatırımcıların bütçe ve amaçlarına en uygun ve en karlı yatırımın araştırılması, profesyonel emlak yönetimi, planlama, projelendirme, mortgage ve yatırımcı vizesi konularında, kısaca yatırım yapabilmek için gereken bütün hizmetleri tek çatı altında Miami Epic Group yatırımcılarına sunmaktadır.

The Highlands

Dünyaca tanınmış mimarlar olan Carlos Ott and Frankel Benayoun tarafından dizayn edilmiş 60 daireye sahip, 7 katlı olan The Highlands projesi; temeli haziran 2017’da atıldı. Projenin şuanda kaba inşaatı bitmiş ve projedeki evlerin yüzde 65’i şimdiden satılmış durumda. Fiyatları 449,000 dolardan başlayan iki odalı-iki banyolu dairelerden sadece 19 tanesi kaldı ve projenin 2019 kışında bitmesi bekleniyor.

Editor
Sketch

The Palms

Bu projeyi mükemmel yatırım kılan en büyük özelliklerinden biri bulunmuş olduğu adanın Miami’nın seçkin semtlerinden olan Bal Harbour’da yer alması. Tanınmış mimar Frankel Benayoun’un tasarlamış olduğu, modern mimari yapıda toplamda 42 daire bulunmakta. Projede; açık Amerikan mutfak, yerden tavana kadar darbeye dayanıklı camları olan pencereler ve geniş balkonlara sahip olmasının yanı sıra çatı katında 360 derece Miami manzarası ile sarmalanmış ve özenle tasarlanmış barbekülü ortak kullanım alanları, ısıtmalı havuzu, spa bulunmaktadır. İnşaat son aşamasına gelmiş olmakla birlikte, 2018’in ilk yarısında evlerin teslim edilmesi bekleniyor. Daireleri fiyatları 650,000 dolar 750,000 arasındadır.

İnşaat Şirketi

Merkezi Bay Harbour Ada’sında bulunan entegre bir inşaat şirketi olan Blue Road; konutlar, ticari yapılar, oteller ve ticari-konut kullanım alanlı binalar olmak üzere birçok farklı projeyi hayata geçirmiştir. Piyasada yirmi yılı aşan çalışma süresi içerisinde şirket 800’den fazla projeye imzasını atmıştır. Blue Road portfolyosu içerisinde, South Beach’te 14 tane başarıyla faaliyet gösteren oteller bulunmakla birlikte, Yesil Kart programı için izinleri alınmış The Palms ve The Highlands gibi EB-5 projeleride bulunmaktadır.

Satış Şirketi

Blue B Properties, Blue Road inşaat şirketinin gayrimenkul satış işlemlerini yapan şirkettir. Türkiye ve Ortadoğu müdürü Zeynel Biter 28-29 Nisan tarihleri arasında 12. Gayrimenkul Fuarı / Türk-Arap Zirvesine katılacaktır. Gayrimenkul Fuarı sonrasında Zeynel Biter ve Amerika Birleşmiş Milletler göçmenlik avukatı ile birlikte birebir görüşmeler düzenlenecektir.
Daha fazla bilgi ve birebir görüşme randevusu almak için lütfen bizimle temasa geçin


Zeynel Biter
Ph: +1 786 708 1133 (Whatsapp)
E-Mail: info@zeynelbiter.com

Miami Epic Group